Sokolník a Botanica

Osobní kniha pro děti od 8 let
Superhrdinou se může stát každý z nás, a ještě lepší je, když jste na to dva. Začátky nebývají lehké a proměna z normálního žáka do superbytosti dá jednomu zabrat.  A přitom na začátku mohla být náhoda.  Co když jste se jen zašli podívat do botanické zahrady? Nebo na sokolnické závody?

Z jedné dívky se díky nevydařené návštěvě botanické zahrady zvolna stává břečťanová bojovnice, BOTANICA. Na druhé straně města žije chlapec, který zjistil, že mu místo rukou rostou křídla. Dokáže létat...  Říká si SOKOLNÍK.

Oba dva žáci prožívají proměnu v superhrdiny. Jak se mění jejich těla, mění se i oni. Zprvu své schopnosti vnímají spíše jako problém, ale také zjišťují, že díky svým novým možnostem mohou pomáhat ostatním. Oba dva se potkávají v okamžiku, kdy je ohrožena nejen jejich škola, ale i celé město.

Kdo ohrožuje město a jak využijí BOTANICA a SOKOLNÍK své schopnosti, to záleží na vás a vaší odvaze! Vy jste ti praví hrdinové v tomto dobrodružném, superhrdinském příběhu.  

Zvolte si pro vaše děti tuto knihu, zašlete do vydavatelství Modrý slon jméno vašeho dítěte - a máte nejlepší dárek pod stromeček! Osobní knížku, v níž bude vystupovat přímo vaše ratolest!